Jedz zdrowo w Friendly Food!


 Moją kolejną, bardzo smaczną i przede wszystkim zdrową propozycją jest pierwsze polskie bistro wolne od glutenu Friendly Food. Z całą pewnością ta propozycja ucieszy miłośników zdrowego sposobu życia. Miejsce to, nie tylko dba o środowisko (ECO design), ale przede wszystkim zapewnia nam najlepsze jakościowo produkty.
Trafiłam tutaj przez przypadek. Zainteresowały mnie dwie duże donice, które są wystawione przed lokalem. Odpowiada mi również prostota wystroju – jasne drewno, biała cegła, zielone tapicerowane sofy oraz kolorowe krzesła sprawiają, że czuję się tu bardzo komfortowo. Dodatkowo, w powietrzu unosi się zapach świeżych ziół. Spotkanie z naturą w centrum Poznania!

Poczuj Miętę – poczujmiete.blogspot.comPoczuj Miętę – poczujmiete.blogspot.com

 Menu oferuje kanapki na ciepło (pieczywo bezglutenowe), sałatki czy naleśniki. Wszystko jest podane na ekologicznych talerzykach. Całość komponuje się z główną ideą tego miejsca – dbałością o środowisko i nasze zdrowie. Dla tych, którzy dbają o linie, na ostatniej stronie menu możecie zapoznać się z wartościami kalorycznymi serwowanych potraw.
Moim faworytem są naleśniki gryczane ze szpinakiem i serem feta. Oczywiście możemy wybrać zestaw złożony z kilku smaków czy zdecydować się na słodką wersję, które są przygotowywane z mąki kukurydzianej. Należy wspomnieć, że trzy naleśniki ze szpinakiem kosztują tylko 8,50 zł!


Poczuj Miętę – poczujmiete.blogspot.com
Poczuj Miętę – poczujmiete.blogspot.com
  Jak wiadomo, dobry obiad nie może obejść się bez jeszcze lepszego deseru. Dlatego kiedy odwiedzicie Friendly Food koniecznie sprawdźcie, jakie jest 'ciasto dnia', które kosztuje jedynie 4zł! Oczywiście również w zdrowym wydaniu.
Bardzo lubię, kiedy mogę cząstkę lokalu zabrać ze sobą do domu. W tym miejscu jest to możliwe dzięki sklepikowi, który jest prowadzony na miejscu. Możemy w nim kupić na przykład chleby, wędliny, słodycze czy naturalne przetwory. Wszystko jest wykonane z największą dbałością o szczegóły – takich smaków nie znajdziemy z żadnym hipermarkecie.

Poczuj Miętę – poczujmiete.blogspot.com


  Jeżeli nie macie czasu, to Friendly Food może odwiedzić Was, ponieważ w ofercie dostępny jest dowóz. Szczegóły znajdziecie na ich stronie internetowej.

  Podczas wizyty, nie zapomnijcie założyć karty klienta. Za każdy zakup otrzymujecie jedną pieczątkę. Dlatego, nawet po jednej wizycie, możecie wyjść z darmową kawą ;)

  Polecam ten lokal, wszystkim pozytywnie zakręconym w temacie zdrowego odżywiania, ale nie tylko! Jest to świetna okazja, aby przekonać się, że zdrowe jedzenie jest przede wszystkim bardzo smaczne.


Poczuj Miętę – poczujmiete.blogspot.com

Miętę do Friendly Food poczuła Paula

Friendly Food
ul. Taczaka 17

Aktualną ofertę Friendly Food
znajdziecie na ich facebook'owym profilu.


3 komentarze:

Anonimowy pisze...

Super to wygląda!

Poczuj Miętę pisze...

A jeszcze lepiej smakuje! ;)

arbuzowedaiquiri pisze...

jadłam tam naleśniki gryczane ze szpinakiem i fetą, bardzo mi smakowały <3

Zobacz również...